Jana Maluchy 47/18, Ostrava - Dubina
Dispozice: | 3+1 |
---|---|
Plocha: | 65 m2 |
Podlaží: | 1. z 6 |
Konstrukce: | Panelová |
Vytápění: | Ústřední dálkové |
Výtah: | Ano |
Balkon: | Ne |
Lodžie: | Ano |
Sklep: | Ano |
Energetická náročnost: | C – Úsporná |
Čistý nájem: | 14 300 Kč |
Cena služeb: | 2 700 Kč pro 2 osoby |
Vratná kauce: | 36 000 Kč |
Poplatek za zprostředkování: | 1 měsíční nájem včetně služeb |
Elektrickou energii a plyn hradí přímo nájemník. |
Nabízíme podnájem bytu v osobním vlastnictví 3+1 65 m2 na ul. Jana Maluchy v Ostravě-Dubině s lodžií a prostornou komorou.
Byt se nachází ve zvýšeném přízemí ze 6.podlažního zrekonstruovaného panelového domu. Dům je celkově zateplen.
Byt je po kompletní rekonstrukci z roku 2022 a má vyzděné jádro, podlahy, rozvody, omítky, interiérové dveře.
Koupelna s vanou a umyvadlem s možností připojení pračky, toaleta je odděleně.
Kuchyňská linka je vyrobena na míru a opatřena kombinovaným sporákem s troubou.
Velmi pěkná a klidná lokalita s dostatkem zeleně a parkovací plochy. Veškerá občanská vybavenost poblíž zastávka MHD, obchod atd., vše v docházkové vzdálenosti. Možnost trvalého bydliště.
Měsíční náklady na bydlení činí celkem 17.000 Kč + energie. Zahrnují: nájemné, zálohy za teplou, studenou vodu a teplo pro dvě osoby, ostatní služby domu a pojištění, nezahrnují energie.
K podpisu smlouvy je nutné mít připraveno:
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře níže.
Byt bude k dispozici po předchozí domluvě.
ID 1755
Společnost Správa investic a nemovitostí s.r.o. je na trhu již od roku 2013 a stala se stabilním partnerem pro nájemní i podnájemní bydlení pro více než 700 domácností v Ostravě. Klademe důraz na spokojenost nájemců i podnájemců a jsme schopni se přizpůsobit změnám jejich potřeb.
Našim nájemcům i podnájemcům nabízíme tyto výhody: